AZP BRNO AUM 06.2B umyvadlo 370x1150mm, s baterií, stojanové, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 258066507504950003
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 26 923 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 370 mm
Hloubka: 345 mm
Výška: 1150 mm
Přívod vody: G 1/2"
Nastavitelný čas doběhu: 0-4 s (nastavena 1s)
Hmotnost: 20,5 kg
Tlak vody: 0,2 – 0,8 MPa
Krytí: IP 55

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 6 V DC

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

AUM 06 je automatické nerezové umyvadlo na stojanu určené pro instalaci do prostoru. Umyvadlo je vybaveno nerezovými zády a výtokovým ramínkem s bezdotykovým ovládáním. Optoelektronický snímač reaguje na ruce pod výtokovým ramínkem – po vložení rukou do zóny snímání se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu).
Základní provedení je možno osadit konzolami:
KR 06 – se zásobníky papírových ručníků a odpadkovým košem
KH 06 – s hadicí pro umývání podlah
KS 06 – pro sanitační nádobku na nože
Teplota vytékající vody pro hadici může být nastavována termostatickým nebo směšovacím ventilem (v případě připojení na jednu vodu není možnost teplotu regulovat). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody.
Umyvadlo dodáváme také jako samostatný plášť bez baterie. Při objednávce je nutné vyjasnit velikost otvoru pro stojánkovou baterii. Součástí dodávky je odpad a drobný montážní materiál.AZP BRNO AUM 07S.2 umyvadlo 380x540mm, se sterilizátorem, závěsné, nerez.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 51.79 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 86.85 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 51.79 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 86.85 KB