Návrhy koupelen

Grafické návrhy zpracováváme přímo na všech našich koupelnových studiích. Naši proškolení grafici vyladí finální design koupelny, který vychází z vámi zvoleného výběru sortimentu. S pomocí grafického programu ViSoft a zkušenosti a šikovnosti našich pracovníků můžete vidět vaší novou koupelnu ještě před samotnou realizací. Program ViSoft umožní dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru, tzv. grafický 3D návrh.

Grafický návrh je zpoplatněn vratnou zálohou 1.550 Kč včetně DPH za jednu koupelnu a případně samostatné WC. Návrh je zpracován v jedné variantě obkladů a dlažeb. Záloha vám bude odečtena z následné platby za odběr zboží v celkové hodnotě min. 20.000 Kč (v prodejních cenách včetně DPH) nebo při objednávce sortimentu obkladů a dlažeb. V případě objednání obkladů a dlažeb akceptujeme zakázky v celkové hodnotě nižší než 20.000 Kč včetně DPH. V ceně návrhu je jedna úprava rozvržení obkladů a dlažby zdarma. Každý další (variantní) návrh koupelny je zpoplatněn částkou 700 Kč. Každá další změna rozvržení stávající série obkladů a dlažby v rámci stejné dispozice koupelny je zpoplatněn částkou 300 Kč. Tyto poplatky jsou nevratné.

Z finálně odsouhlasené vizualizace Vám dále nabízíme zpracování 3D verze ve fotokvalitě – fototuning. Na vybraných pobočkách máte také možnost prohlédnout si návrhy v 3D brýlích. Poplatek za fototuning je 250,- Kč včetně DPH za jeden pohled. Poplatek je nevratný. Využití 3D brýlí je zdarma.

Po závazném objednání a zaplacení zálohy na zboží Vám společně s finálním 3D návrhem předáme i tzv. kladečský plán, tedy podklad pro realizaci obkladačských prací.

 

Dokumentace zakázek

Pro představu Vám ukážeme výsledek naší společné práce se zákazníky v zpracované pro jednotlivé kolekce koupelen. Společně s výpisem materiálu, cenovou nabídkou a grafickým návrhem ke kompletaci zakázky od nás dostanete technickou zprávu a kladečský plán. Vše co budete potřebovat ke stavbě Vaší nové koupelny.

3D grafické návrhy

 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Podmínky dopravy a 3D návrhu PDF 729.46 KB
3D návrhy PDF 3.39 MB
Kladečský plán PDF 3.76 MB
Cenová nabídka PDF 446.20 KB
Technická zpráva PDF 566.78 KB