Návrhy koupelen

Grafické návrhy zpracováváme na všech našich koupelnových studiích. Naši proškolení grafici vyladí finální design koupelny, který vychází z vámi zvoleného výběru sortimentu. S pomocí grafického programu ViSoft a zkušenosti a šikovnosti našich pracovníků můžete vidět vaší novou koupelnu ještě před samotnou realizací. Program ViSoft umožní dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru, tzv. grafický 3D návrh.

Základní grafický návrh je zpoplatněn vratnou zálohou 1.550 Kč včetně DPH. Záloha vám bude odečtena z následné platby za odběr zboží v celkové hodnotě min. 20.000 Kč (v prodejních cenách včetně DPH) nebo při objednávce sortimentu obkladů a dlažeb. V případě objednání obkladů a dlažeb akceptujeme zakázky v celkové hodnotě nižší než 20.000 Kč včetně DPH.

Další varianty a poplatky za grafické návrhy a doplňkové služby jsou uvedeny v ceníku níže.

Ceník grafických návrhů koupelen Ptáček

Grafické návrhy Cena
(s DPH)
Počet návrhů Počet změn Upřesnění obsahu
Základní grafický návrh 1.550 Kč 1 1** Vratná záloha - v případě objednání obkladů a dlažeb dle zpracovaného návrhu nebo při objednávce nad 20000 Kč se cena grafického návrhu odečtena zpět. V ceně zálohy je vizualizace koupelny, wc a chodby do 20 m2. Za každou další koupelnu, pokládku dlažby v domě větší než 20 m2 je účtovaná další záloha ve výši 1550 Kč s DPH. Zpracování návrhu do 5-ti pracovních dnů.
Kladečské plány a technická zpráva Zdarma 1 Každý finální návrh po odsouhlasení klientem obsahuje kladečské plány a technickou zprávu.
Visoft 360° Zdarma 1 Odsouhlasený návrh je vždy zaslán v panoramatickém pohledu na koupelnu - 360°panorama celé koupelny.
3D Brýle Zdarma 1 Virtuální realita na vybraných studiích - panoramatický 3D pohled na koupelnu s využitím 3D brýlí z jednoho vybraného místa v koupelně.

Příplatkové služby

Položka Cena
(s DPH)
Počet návrhů Počet změn Upřesnění
Grafický návrh Express 1.550 Kč 1 Nevratný poplatek. Zpracování návrhu do 48 hodin.
Změna obkladu (jiná série), stejný půdorys a dispozice koupelny 700 Kč 1 1** Nevratný poplatek. Zpracování návrhu do 3 pracovních dnů. V ceně poplatku za změnu je možné zpracovat další úpravu, dle pravidel popsaných níže.
Úprava návrhu obkladu/dlažby nad rámec povolených změn 300 Kč 1 Nevratný poplatek. Zpracování návrhu do 3 pracovních dnů.
Fototunning 1.000 Kč 1 Nevratný poplatek. Vyrenderované vizualizace ve fotokvalitě. Cena za 4 pohledy. Zpracování do 5-ti pracovních dnů.
3D brýle Fototunning 1.550 Kč 1 Nevratný poplatek. Virtuální realita ve fotokvalitě na vybraných studiích. Poplatek za virtuální realitu z jednoho vybraného místa v koupelně.

**Změny jsou akceptovány pouze v původním výběru obkladu, dlažeb a sanitárního vybavení. Změny série obkladu a dlažeb, jiný výběr sanitárního vybavení a dispoziční změny jsou zpoplatněny v rámci ceníku jako nový návrh vizualizací.

návrhy koupelen Visoft

Dokumentace zakázek

Pro představu Vám ukážeme výsledek naší společné práce se zákazníky zpracované pro jednotlivé kolekce koupelen. Společně s výpisem materiálu, cenovou nabídkou a grafickým návrhem ke kompletaci zakázky od nás dostanete technickou zprávu a kladečský plán. Vše co budete potřebovat ke stavbě Vaší nové koupelny.

3D grafické návrhy

 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Podmínky dopravy a 3D návrhu PDF 543.86 KB
3D návrhy PDF 3.39 MB
Kladečský plán PDF 3.76 MB
Cenová nabídka PDF 446.20 KB
Technická zpráva PDF 566.78 KB