Návrhy koupelen

Grafické návrhy zpracováváme přímo na všech našich koupelnových studiích. Naši proškolení grafici vyladí finální design koupelny, který vychází z vámi zvoleného výběru sortimentu. S pomocí grafického programu ViSoft a zkušenosti a šikovnosti našich pracovníků můžete vidět vaší novou koupelnu ještě před samotnou realizací. Program ViSoft umožní dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru, tzv. grafický 3D návrh.

Grafický návrh je zpoplatněn vratnou zálohou 1.550,- Kč včetně DPH. Záloha vám bude odečtena z objednávky v celkové hodnotě min. 20.000,- včetně DPH nebo při kompletní objednávce obkladů a dlažeb. V tomto případě akceptujeme i objednávky v celkové hodnotě nižší než 20.000,- včetně DPH.

Z finálně odsouhlasené vizualizace Vám dále nabízíme zpracování 3D verze ve fotokvalitě – fototuning. Na vybraných pobočkách máte také možnost prohlédnout si návrhy v 3D brýlích. Poplatek za fototuning je 250,- Kč včetně DPH za jeden pohled. Poplatek je nevratný. Využití 3D brýlí je zdarma.

Po závazném objednání a zaplacení zálohy na zboží Vám společně s finálním 3D návrhem předáme i tzv. kladečský plán, tedy podklad pro realizaci obkladačských prací.

 

Koupelny Ptáček - Návrhy koupelen

Dokumentace zakázek

Pro představu Vám ukážeme výsledek naší společné práce se zákazníky v zpracované pro jednotlivé kolekce koupelen. Společně s výpisem materiálu, cenovou nabídkou a grafickým návrhem ke kompletaci zakázky od nás dostanete technickou zprávu a kladečský plán. Vše co budete potřebovat ke stavbě Vaší nové koupelny.

3D grafické návrhy

 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Podmínky dopravy a 3D návrhu PDF 729.46 KB
3D návrhy PDF 549.76 KB
Kladečský plán PDF 1.14 MB
Technická zpráva PDF 72.05 KB
Cenová nabídka PDF 112.79 KB