JACUZZI J-335 klasická vířivka 5-6 osob, izolaze SmartSeal, rohové venkovní osvětlení, platinum/smoked ebony

Výrobce Jacuzzi
Kód zboží 173000839500000113
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 707 427 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 214 cm
Hloubka: 214 cm
Výška: 94 cm
Počet trysek: 40
Objem: 1325 l
Hmotnost: 347 kg
Hmotnost s vodou: 2050 kg

Barva: platinum
Panel: smoked ebony

- volně stojící whirlpool
- celkem 5-6 míst
- 40 trysek
- 1 osvětlený vodopád
- 1 lehátko
- 3 opěrky hlavy
- LED displej
- venkovní rohové osvětlení
- Multi-Color System Light
- Funkce ClearRay® UV (UV-nízkotlaká lampa použitá ve filtračním procesu eliminuje bakteriální kultury ve vodě. Hygienická správa se automaticky zapne, když jsou spuštěny intervaly údržby naprogramované ve výrobním závodě.)
- systém SmartSeal® (SmartSeal® je dodatečná izolace, která je v zimních měsících zvlášť doporučována v drsném klimatu, což snižuje hluk během provozu a zabraňuje tvorbě plísní a vlhkosti až 25%.)

Vířivka Jacuzzi® J-335™ je navržena tak, aby poskytovala relaxační a přitom stimulující masáž, dostatek místa pro 5-6 dospělých. Terapeutické sedadlo FX-10, sedací křeslo a výkonné vodní trysky, včetně 16 PowerPro FX trysek, usnadňují napětí ve vašich svalech a pomáhají snížit váš celkový stres. Systém LED ProLites osvětluje vaše nohy, podhlavníky a dokonce i držáky na kelímky jak se uvolníte na obraz, zvuky a pocit vodopádu Water Rainbow®.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 1.40 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 561.65 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 1.40 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 561.65 KB