IDEAL STANDARD CONNECT závěsný bidet 360x540mm s otvorem bílá Ideal Plus E7126MA

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 230078037504800019
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 8 482 Kč

Akční cena: 6 362 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

IDEAL STANDARD CONNECT závěsný bidet 360x540mm s otvorem bílá Ideal Plus E7126MA

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 540 mm
Výška: 305 mm
Hmotnost: 17,2 kg

Barva: bílá Ideal Plus
Materiál: jemná žárohlína

- upevnění 2 x M12 x 150 mm - není součástí balení

- s otvorem pro baterii uprostřed
- instalace s upevňovací sadou do plné stěny nejméně 120 mm nebo s nosným rámem do lehkých zděných a sádrokartonových příček

Ideal Plus je povrchová úprava, která slouží k ochraně povrchu výrobku proti vodě a nečistotám. Díky svému speciálnímu složení urychluje stékání vody z povrchu, a proto se výrobky s povrchovou úpravou Ideal Plus snadno udržují. Tato technologie byla vyvinuta ve spolupráci s naším technologickým partnerem firmou "3M", která je jednou s nejvýznamnějších společností v tomto oboru. Vynikající vlastnosti a odolnost úpravy Ideal Plus potvrdil i německý institut pro certifikaci výrobků "TÜV Rheinland, Berlin/Brandenburg".

S kolekcí Connect si můžete svou ideální koupelnu velmi snadno sami sestavit. Jednoduše si mezi umyvadly kolekce Connect vyberte svého favorita a již můžete kombinovat s jakýmkoliv řešením úložných prostor, vodovodními bateriemi, vanou, sprchovou vaničkou, klozetem, bidetem nebo doplňky ze široké nabídky této kolekce. Všechny součásti kolekce Connect se pak sloučí v jeden dokonale harmonický celek.