GEBERIT ICON bidet závěsný 35,5X54cm s otvorem pro baterii, bílá

Výrobce Geberit
Kód zboží 230078045304800019
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 11 352 Kč

Naše cena: 6 698 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 35,5 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 23,5 cm
Hmotnost: 15,6 kg

Barva: bílá

- s otvorem pro baterii
- pro baterii s flexibilními přívodními hadicemi
- vč. upevňovací sady pro skryté upevnění

Série iCon je inovativní a neobyčejná. S nabídkou dvanácti typů umyvadel až do šíře 120 cm a s nábytkem od stojících skříněk po volitelně umístitelné police je ideální pro moderní plánování prostoru. Umyvadla nabízí velkorysé odkládací plochy, široká dvoj-umyvadla jistě vyhoví nárokům velké rodiny. Čisté tvary jsou u WC a bidetu podtrženy skrytým upevněním. Zvýšený sed u kombi WC a WC sedátka s pozvolným automatickým sklápěním jsou dalšími plusy pro pohodlí. Ty nejvyšší nároky na hygienu a čistotu splňuje závěsné WC bez splachovacího kruhu Rimfree.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 186.60 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 933.05 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 186.60 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 933.05 KB