AZP BRNO AUZ 5-II předstěnový systém 510x1210mm, se splachovačem, chrom

Výrobce AZP
Kód zboží 258074507504900005
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 24 188 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 510 mm
Výška: 1210 mm
Přívod vody: G 1/2"
Tlak vody: 0,1 - 1,0 MPa
Dosah čidla: automaticky
Průměr odpadu: 110 mm
Hmotnost: 15 kg

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 v, 50 Hz
Příkon: klidově 1 VA, při splachování 6 VA

Materiál: chrom
Povrchová úprava: mat

- předstěnový systém
- čelní ovládací tlačítko se zabudovanou elektronikou
- elektromagnetický ventil s hadicemi
- spouštěcí mechanismus splachování
- drobný montážní materiál
- bezdotykové, senzorové ovládání

AUZ 5-II je automatický splachovač WC v předstěnovém systému s chromovaným krytem. Systém je určen pro závěsný záchod s roztečí vstupu a výstupu 135 mm a roztečí kotevních šroubů 180 nebo 230 mm. Po opuštění prostoru toaletní mísy reaguje optoelektronický spínač, který aktivuje splachovací systém. Ruční celé spláchnutí zůstává zachováné. Po 24 hodinách klidu WC automaticky spláchne. Konzola svojí konstrukcí zajistí rozložení zatížení do podlahy a zdiva, a tím umožňuje aplikaci závěsného provedení i u zdí s nižší nosností. Pro upevnění stačí zasekání nebo předezdívka. Konzola je vhodná pro aplikaci do sádrokartonu a je určena pro sociální zařízení, kde je požadován uživatelský komfort a dokonalé udržování hygieny při maximální úspoře vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 131.51 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 131.51 KB