AZP BRNO AUZ3 splachovač klozetů G3/4", tlakový, nerez lesk

Výrobce AZP
Kód zboží 258074507504900001
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 8 216 Kč

Naše cena: 6 984 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Hmotnost: 1,7 kg
Přívod vody: G 3/4"
Tlak vody: 0,3-1,0 MPa
Doba splachování: 1-20 s (nastaveno 5 s)

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 v, 50 Hz
Příkon: 6 VA

Materiál: nerez lesk

- dosah čidla: automaticky
- bezdotykové ovládání

AUZ 3 je automatický tlakový splachovač WC využívající pro bezdotykové ovládání optoelektronický snímač. Při opuštění prostoru (zóny snímání) dojde k otevření elektromagnetického ventilu a spláchnutí WC. Při úklidu je možno využít tlačítko pro ruční spláchnutí. 3 je automatický tlakový splachovač WC, využívající pro bezdotykové ovládání optoelektronický snímač. Při opuštění prostoru (zóny snímání) dojde k otevření elektromagnetického ventilu a spláchnutí WC.
Splachovač AUZ 3 může být použit pro všechny typy klozetových mís.Automatický splachovač klozetu AUZ 3 je určen pro sociální zařízení, kde je požadováno udržení hygieny při maximální úspoře vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 82.05 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 90.23 KB
Technický list PDF 240.48 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 82.05 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 90.23 KB
Technický list PDF 240.48 KB