AZP BRNO ZP 01.3 pisoárový žlab 2500x745mm, závěsný, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 871026707500020037
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 33 045 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 2500 mm
Hloubka: 240 mm
Výška: 745 mm
Průměr odpadu: 52 mm
Tloušťka plechu: 1,5 mm
Počet trysek: 3

Materiál: nerez

- odpad vpravo
- žlab je v typové verzi připraven pro montáž dřezového sifonu, na objednání může být vybaven plastovým, nebo
nerezovým sifonem, který může být volně přístupný, případě zakrytovaný

ZP 01 jsou nerezové pisoárové žlaby v různých šířkách určené do sociálních zařízení s vyšším rizikem poškození. ZP 01 je závěsná varianta žlabu. Součástí typového provedení jsou rozvody vody a odolné antivandalové nerezové trysky. Pro splachování žlabu je doporučeno časově ovládané splachování COS 2. Na zakázku je možné dodat i jiný typ splachování - např. senzorové.
Žlaby jsou vyráběny ve 4 základních typových šířkách. Na objednávku je možné dodat i jiné šířky dle Vaší potřeby. Provedení žlabu je typově s odpadem na pravé straně (při pohledu zepředu). Na objednávku lze i na levé. Žlab ZP 01 je standardně nezakrytovaný – lze zakrytovat na zakázku. Ke žlabu je možné přidat nerezový nebo plastový sifon.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 63.47 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 63.47 KB