AZP BRNO BSPZ 02.3 pisoárový žlab 2500x1040mm, bezpečnostní, vestavěný, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 871026707500020052
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 49 235 Kč

Naše cena: 44 311 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 2500 mm
Hloubka: 262 mm
Výška: 1040 mm
Průměr odpadu: 450 mm
Tloušťka plechu: 2 mm
Hmotnost: 69 kg
Počet trysek: 6

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- odpad vpravo
- určený do sociálních zařízení v provozech s vysokým nebezpečím úmyslného poškození

BSPZ 02 je bezpečnostní nerezový pisoárový žlab uzpůsobený k zabudování do stěny a podlahy. Žlab je určený do sociálních zařízení v provozech s vyšším nebezpečím úmyslného poškození. Je vhodný například do sociálních zařízení ve věznicích, diagnostických ústavech pro problémovou mládež, atp.
Žlab je standardně nabízen z nerezové oceli tloušťky 2 mm. Na přání zákazníka může být síla materiálu zvýšena až do 3 mm. Matná povrchová úprava je docílena tryskáním balotinou. Takto upravený povrch je vhodnější z hlediska udržování čistoty.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 88.23 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 88.23 KB