RAVAK VS2 vanová zástěna 1045x1400mm, dvoudílná, skládací, bílá/grape

Výrobce Ravak
Kód zboží 238067668507050151
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 090 Kč

Naše cena: 4 327 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1045 mm
Výška: 1400 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: grape
Barva profilu: bílá

- zástěna se skládá ze dvou pohyblivých dílů, které lze zcela složit do vnitřního prostoru nad vanu
- vanovou zástěnu lze instalovat na obdélníkové vany s rovným horním lemem (Classic, Sonata, Vanda a Lilia) nebo na jakékoli klasické obdélníkové vany s rovným horním lemem
- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- vanová zástěna VS2 má ve složeném stavu šířku 545 mm
- otočením vanové zástěny VS2 o 180° získáme variantu vstupu zprava či zleva
- vanovou zástěnu umíme řešit i na míru

Nabízíme vám vanové zástěny nebo vanové dveře v široké nabídce různých typů. Jejich konstrukce je řešena tak, že se hodí nejen na originální vany RAVAK, ale lze je namontovat prakticky na jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu. Sprchové vanové zástěny zabraňují stříkání vody na podlahu, takže koupelna zůstane po sprchování suchá a bezpečná. Vanu s vanovou zástěnou nebo dveřmi ocení nejen dospělí, ale především děti, které milují cákání. Vanové zástěny zároveň umožňují pohodlné sprchování vestoje.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 3.20 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 762.55 KB
Technický list PDF 67.05 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 3.20 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 762.55 KB
Technický list PDF 67.05 KB