Zástěna sprchová dveře Ravak sklo SmartLine SMSD2-110 B-R 1100x1900mm chrom/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055668507050613
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 15 690 Kč

Akční cena: 12 552 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK SMARTLINE SMSD2-110 B sprchové dveře 1099x1116x1900mm dvoudílné, pravé chrom/transparent 0SPDBA00Z1

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1099 mm
Hloubka: 1116 mm
Výška: 1900 mm

Šířka vstupu: 629 mm
Tloušťka výplně: 6 mm
Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent (bez dekoru)
Provedení pantů/madla/držáku: chrom

- levá nebo pravá varianta otevírání dveří je dána umístěním pantů při pohledu zvenku
- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- zdvihový mechanismus v řadě Chrome, SmartLine a Brilliant zajišťuje aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištou při otevírání

Montuje se do obloženého rohu koupelny (ideálně do vyzděné niky nebo v kombinaci s pevnou stěnou SMPS ) na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Sprchové dveře nabízíme ve variantě A nebo B. Varianta A je určena pro stavební otvory až o 11 mm menší, než je standardní rozměr výrobku. Varianta B je určena pro stavební otvor až o 16 mm větší, než je standardní rozměr výrobku. Pomocí ustavovacího profilu vyrovnáte stavební nerovnosti (až o 1,5 cm na každé straně).

Kovové panty kromě estetických kvalit přinášejí i praktické přednosti. Zdvihový mechanismus šetří spodní těsnící plastovou okapničku umístěnou na skle a navíc zajišťuje automatické zavírání dveří otevřených do 45 stupňů. Díky vyšší prahové liště (18 mm) kout SmartLine brání rozstřiku vody při sprchování. Uživatelskému komfortu podstatně přispívá i praktické madlo, stejné uvnitř i vně koutu, které usnadňuje otevírání i při výstupu z koutu po sprchování.