RAVAK PIVOT PDOP1 80 sprchové dveře 761-811x1900mm jednodílné, otočné, sklo, satin/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055668507050484
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 10 890 Kč

Naše cena: 9 257 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 761-811 mm
Výška: 1900 mm
Šířka vstupu: 492 mm
Tloušťka výplně: 6 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent (bez dekoru)
Barva profilu: satin

- otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří
- výrobek se skládá z jednoho rovného otočného dílu, který tvoří otočné dveře
- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen

Montuje se do obloženého rohu koupelny (ideálně do vyzděné niky nebo v kombinaci s pevnou stěnou PPS) na vaničky nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Kombinací se dvěma pevnými stěnami typu PPS vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U“. Použitím nastavovacího profilu PNPS lze výrobky rozšířit o 20 mm, proto se dokonale přizpůsobí stavebním nerovnostem až o 4 cm na každé straně. Výrobek s označením bílá/bílá má rám i čepy a madla v provedení bílé barvy, v ostatních označeních jsou součástí výrobku čepy a madla v provedení satin. Sprchové dveře umíme řešit i na míru.

Sprchové kouty a dveře Pivot, jsou vybaveny nezničitelným pivotovým mechanismem otevírání a zavírání dveří. Pivot (nerezový čep) přesně zapadá do plastového pouzdra, kde se otáčí. Díky pevnostním a kluzným vlastnostem materiálů není nutné mechanismus mazat. Jednoduchost designu spolu s nenáročným systémem otevírání dveří zaručuje velmi snadnou údržbu. Pivotový mechanismus - kvalitní nerezový pant, který se při otevírání dveří otáčí kolem své osy. Tento systém je díky své jednoduchosti takřka nezničitelný a bezúdržbový.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 34.79 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 34.79 KB