RAVAK BRILLIANT BSD2 100R sprchové dveře 1000x1950mm dvoudílné, pravé, sklo, chrom/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055668507050626
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 10 950 Kč

Naše cena: 9 308 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 990-1005 mm
Výška: 1950 mm
Šířka vstupu: 629 mm
Šířka pevného segmentu: 303 mm
Šířka dveří: 654 mm
Tloušťka výplně pevný segment/dveře: 8/6 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent (bez dekoru)
Provedení pantů, úchytů a madel: chrom

UPOZORNĚNÍ: Výrobek se skládá ze 2 samostatných částí (zástěna + B SET-80). JE NUTNO OBJEDNAT OBĚ ČÁSTI VÝROBKU ZVLÁŠŤ 

- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- Zdvihový mechanismus v řadě Chrome, SmartLine a Brilliant zajišťuje aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištou při otevírání
- výrobek je nabízen v levé a pravé variantě
- sprchový kout se kombinuje s B SET (panty, úchyty, madlo, montážní sada)
- sprchový kout je dodáván ve složení: skleněný kout v jednom balení. V druhém balení (B SET) jsou kovové části a pro rozměr 100 i 1 ks krátkého držáku (DBK). Nutno objednat obě části výrobku samostatně (skla + B SET)

U sprchových koutů Brilliant jsme zúročili zkušenosti nabyté desítkami let poctivé práce na vývoji sofistikovaných a kvalitních produktů. Ruční zpracování nejmenších detailů, nekompromisní kvalita materiálů a náš pocit zodpovědnosti vůči zákazníkům, to vše dělá ze sprchových koutů a dveří řady Brilliant mistrovské dílo.

Montuje se do obloženého rohu koupelny (do vyzděné niky) na vaničky nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.96 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.96 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB