RAVAK PIVOT PSKK3 80 sprchový kout 770-795x1900mm, čtvrtkruhový, sklo, bílá/bílá/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055768507050756
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 14 390 Kč

Naše cena: 12 232 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 770-795 mm
Výška: 1900 mm
Šířka vstupu: 490 mm
Tloušťka výplně: 6 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent
Barva profilu: bílá
Provedení čepů a madel: bílá

- nezničitelný pivotový mechanismus otevírání dveří
- RAVAK AntiCalc® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- výrobek tvoří dva pevné rovné díly a jeden ohýbaný díl tvořící otočné dveře
- otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Pokud nedisponujete vyzděným rohem, příčku můžete nahradit pevnou stěnou typu PPS.Pomocí nastavovacích profilů PNPS se výrobek umí přizpůsobit stavebnímu otvoru až o 4 cm na každé straně. Ostatní rozměry a varianty sprchového koutu řešíme na míru.

Sprchové kouty a dveře Pivot, jsou vybaveny nezničitelným pivotovým mechanismem otevírání a zavírání dveří. Pivot (nerezový čep) přesně zapadá do plastového pouzdra, kde se otáčí. Díky pevnostním a kluzným vlastnostem materiálů není nutné mechanismus mazat. Jednoduchost designu spolu s nenáročným systémem otevírání dveří zaručuje velmi snadnou údržbu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 1.05 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 1.05 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB