RAVAK SMARTLINE SMSRV4 80 sprchový kout 785-797x1900mm, rohový, čtyřdílný, sklo, chrom/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055868507050037
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 23 290 Kč

Naše cena: 18 632 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 785 - 797 mm
Hloubka: 785 - 797 mm
Výška: 1900 mm
Šířka vstupu: 763 mm
Tloušťka výplně: 6 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent (bez dekoru)
Provedení pantů/madla/držáku: chrom

- velkorysý široký vstup
- výrobek se skládá ze čtyř rovných dílů, z nichž dva tvoří otočné dveře
- pomocí ustavovacími profilu vyrovnáte stavební nerovnosti (až o 1,5 cm na každé straně)
- RAVAK AntiCalc ® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- zdvihový mechanismus v řadě Chrome, SmartLine a Brilliant zajišťuje aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání

Autoři při vývoji sprchového koutu SmartLine mysleli i na stavební podmínky v koupelnách běžných uživatelů. Sprchový kout je proto opatřen promyšleným systémem montáže svislých ustavovacích profilů na stěně, který umožňuje přizpůsobit ho stavebním nerovnostem až o 15 mm na každé straně. Tento ustavovací profil je schopen se do jisté míry vyrovnat s nedokonalostmi zdí, kterým se přizpůsobí tak, aby byla dosažena absolutní těsnost. Jeho aretační a kotvící šrouby jsou následně uschovány elegantním a praktickým profilem, který se připevňuje jednoduchým zacvaknutím.

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Pomocí ustavovacího profilu lze vyrovnat stavební nerovnosti (až o 1,5 cm na každé straně). Součástí balení je 2x krátký držák. Ostatní rozměry a varianty sprchového koutu řešíme na míru.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 54.32 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 54.32 KB