RAVAK BLIX BLRV2 90 sprchový kout 900x900x1900mm, rohový, posuvný, čtyřdílný, bright alu/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055868507050024
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 16 990 Kč

Naše cena: 13 592 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 875 - 890 mm
Hloubka: 875 - 890 mm
Výška: 1900 mm
Šířka vstupu: 500 mm
Tloušťka výplně: 6 mm

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent
Barva profilu: bright alu

- madlo je v barvě lesklého hliníku
- sprchový kout vznikl spojením dvou výrobků BLRV2 + BLRV2
- RAVAK AntiCalc ® vytváří na skle neviditelný štít odpuzující vodu a chrání tak sklo před usazováním nečistot, jako je např. vodní kámen
- SilentRun - tichý chod sprchového koutu
- mechanismus odklápění skla v řadě Blix a Rapier usnadňuje údržbu sprchového koutu

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Použitím nastavovacího profilu BLNPS lze výrobek rozšířit o 20 mm. Sprchový kout umíme řešit i na míru.

Sprchové kouty a sprchové dveře Blix zaujmou svým odlehčeným designem s čirými bezpečnostními skly, zavěšenými do hliníkových vodících profilů. Design sprchového koutu není rušen žádnými svislými vnitřními profily, je založen pouze na eleganci skla a na subtilním rámu. Odlehčený dojem umocňují i jednoduché a praktické madla. Posuvné dveře u všech výrobků této řady šetří místo v malé koupelně.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 2.44 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 60.87 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 2.44 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 60.87 KB