VITRA S50 závěsné WC 355x520mm, vodorovný odpad, hluboké splachování, bílá

Výrobce Vitra
Kód zboží 228077587705000000
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 2 346 Kč

Naše cena: 1 713 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 355 mm
Hloubka: 520 mm
Hmotnost: 26,2 kg
 
Barva: bílá

- celokapotované
- WC sedátko nutno objednat zvlášť

VitrA S50 série nabízí funkční a praktické řešení pro projekty všech velikostí - od turistických zařízení, nemocnic a pečovatelských domů až po bytové komplexy a soukromá obydlí. VitrA zareagovala serií S50 na požadavky architektů, nabízí výrazný styl a funkčnost v prostředí všech koupelen, zajišťuje dokonalou hygienu a čistotu díky množství inovativních řešení a pokročilé technologii.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.07 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.17 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.07 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.17 MB