GEBERIT ICON klozet závěsný 355x530x330mm, s hlubokým splachováním, bílá

Výrobce Geberit
Kód zboží 228077545305000043
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 11 932 Kč

Naše cena: 7 040 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 35,5 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 33 cm
Hmotnost: 22,7 kg

Materiál: sanitární keramika
Barva: bílá

- s hlubokým splachováním 6 L
- k ve zdi zabudované nádrži
- nevhodný pro ve zdi zabudovaný tlakový splachovač
- pro instalaci je požadována prodloužená odpadní trubka
- včetně upevňovací sady pro skryté upevnění

Série iCon je inovativní a neobyčejná. S nabídkou dvanácti typů umyvadel až do šíře 120 cm a s nábytkem od stojících skříněk po volitelně umístitelné police je ideální pro moderní plánování prostoru.
Umyvadla nabízí velkorysé odkládací plochy, široká dvojumyvadla jistě vyhoví nárokům velké rodiny. Čisté tvary jsou u WC a bidetu podtrženy skrytým upevněním. Zvýšený sed u kombi WC a WC sedátka s pozvolným automatickým sklápěním jsou dalšími plusy pro pohodlí. Ty nejvyšší nároky na hygienu a čistotu splňuje závěsné WC bez splachovacího kruhu Rimfree.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 4.19 MB
Technický list PDF 107.22 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 4.19 MB
Technický list PDF 107.22 KB