JIKA MIO WC mísa 360x680mm vario odpad, bílá Jika perla

Výrobce Jika
Kód zboží 228024540505000025
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 7 230 Kč

Naše cena: 5 422 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 680 mm
Výška: 400 mm

Barva: bílá Jika perla

- vario odpad
- sedátko ani nádržka NENÍ součástí
- instalační sada je součástí
- speciální povrchová úprava Jika perla

Kombinační klozet s keramickou splachovací nádržkou nejlépe umožní rozehrát design elegantní série Mio. Jeho další výhodou je univerzální způsob připojení odpadu a snadná přístupnost splachovacího mechanismu. Kombinační mísa Mio s hlubokým splachováním umožňuje díky Vario systému vodorovné, šikmé i svislé napojení. K samostatné kombinační míse je potřeba objednat nádrž s armaturou a sedátko s poklopem Mio.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 81.15 KB
Montážní návod PDF 2.21 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 81.15 KB
Montážní návod PDF 2.21 MB