VILLEROY & BOCH X-PLANE dlažba 7,5x60cm, mat, vilbostoneplus, beige

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 278015588000000711
Měrná jednotka M2
   

Katalogová cena: 2 290 Kč

Naše cena: 1 832 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 72 x 597 mm
Tloušťka: 10 mm
Barva: beige
Materiál: keramika slinutá
Povrch: mat, Vilbostoneplus
Mrazuvzdornost: ANO
Rektifikováno: ANO
Protiskluz v průmyslové oblasti: R10
Odstínové odchylky: V1

Určení: interiér/exteriér

- Vilbostone Plus: je povrchová úprava, která zlepšuje povrch dlažby. Během výrobního procesu dochází k vyplňování mikropórů v dlažbě a tím se struktura povrchu takto upravené dlažby stáva lehčeji udržovatelnou a je odolná proti flekům a nečistotám.

Kolekce X-Plane - rafinovaný design. Originální vzhled povrchu cementu spolu s kompozicí slídy nabízí řadu stylistických možností.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 4.61 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 4.61 MB