HACO V 110x55x1000 ventilační systém 110x55x1000mm, plochý kanál, bílý

Výrobce Haco
Kód zboží 340000031800000000
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 190 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 110 mm
Hloubka: 1000 mm
Výška: 55 mm

Materiál: PVC (polyvinylchlorid)
Barva: bílá

- tepelná odolnost do 80 °C
- dodáván ve dvou délkách 1m a 0,5 m
- využije se hlavně v místech, kde je méně prostoru, např. pod stropem na kuchyňské lince

Plochý kanál slouží k sestavování ventilace s možností napojení dalších plochých dílů a plochých spojek, tvarovek. Je vhodný pro rozvody vzduchu s připojením na vzduchotechnická zařízení např. digestoře, rekuperační jednotky, ventilátory apod. a na koncové prvky např. větrací mřížky a talířové ventily. Je určený pro větrání bytových prostor. Plochý kanál je vyroben z kvalitních plastů PVC a ASA.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 47.96 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 47.96 KB