AXOR základní těleso pro termostatický modul s podomítkovou instalací

Výrobce Axor
Kód zboží 150039232000020001
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 14 755 Kč

Naše cena: 10 328 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

- montáž: při přímém propojení slouží k vedení vody a k přesnému dodržení měr montáže

AXOR STARCK je kolekce koupelnového vybavení – křehká svým provedením a zároveň dokonale funkční. Je moderní, protože je nekompromisně minimalistická, neobsahuje žádné rušivé prvky, nenabízí žádné zbytečné ozdoby. Z kolekce AXOR STARCK můžeme čerpat jako z hluboké studny, čerpat a naplnit svou duši klidem. Její tvary přežijí naše nestálé a proměnlivé časy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 5.28 MB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 239.62 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 5.28 MB
Prohlášení o shodě PDF 881.88 KB
Technický list PDF 239.62 KB