RAVAK PROFESSIONAL silikonový tmel 310ml, bezbarvý

Výrobce Ravak
Kód zboží 244900068500000018
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 281 Kč

Naše cena: 239 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Obsah: 310 ml

- dlouhodobé fungicidní vlastnosti, barevná stálost, hygienická nezávadnost
- originální silikonový tmel RAVAK Professional dokonale spojuje různorodé materiály používané při výrobě sprchových koutů a van (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, hliník, lak atd.)
- k řádnému připevnění a utěsnění sprchové vaničky je zapotřebí téměř celá velká tuba silikonového tmelu 310 ml
- doporučujeme použít pro utěsnění van, umyvadel, vaniček a sprchových koutů a sprchových dveří

Samozřejmou součástí sprchových vaniček RAVAK jsou i vaničkové sifony. Nabízíme je o průměrech 90 mm nebo 52 mm (pro vaničky Sabina). K instalaci vaniček nabízíme nožičky univerzální (pro typy LA řady Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pro vaničky řady Galaxy Pro) nebo nožičky Sabina 90 Base (pro hluboké sedací vaničky Sabina). Pod montážními přípravky si můžete vybrat sanitární silikon RAVAK Professional, krycí vaničkovou lištu nebo celou univerzální montážní sadu pro dokonalé utěsnění sprchových vaniček do již zcela obloženého sprchového koutu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 67.60 KB
Bezpečnostní list PDF 256.01 KB
Bezpečnostní list PDF 279.37 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 67.60 KB
Bezpečnostní list PDF 256.01 KB
Bezpečnostní list PDF 279.37 KB