RAVAK STANDARD 90 vaničkový sifon 90mm, plastová krytka, chrom

Výrobce Ravak
Kód zboží 244900068500000034
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 490 Kč

Naše cena: 417 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr: 90 mm
Výška sifonu: 84 mm
Odtékání vody: 32 l/min

Materiál: krytka: plastová chromovaná

- vaničkový sifon s krytkou plastovou chromovanou
- pro použití i ve sprchovém koutu s hydromasážním panelem
- vaničkový sifon Standard 90 je vhodný pro všechny typy sprchových vaniček (O 90 mm), vyjma hlubokých sedacích vaniček Sabina
- k sifonu je možné dokoupit sifonovou redukci, která redukuje rozměrové rozdíly mezi sifony RAVAK (průměr 40 mm) a odpadním potrubím (průměr 50 mm)

Samozřejmou součástí sprchových vaniček RAVAK jsou i vaničkové sifony. Nabízíme je o průměrech 90 mm nebo 52 mm (pro vaničky Sabina). K instalaci vaniček nabízíme nožičky univerzální (pro typy LA řady Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pro vaničky řady Galaxy Pro) nebo nožičky Sabina 90 Base (pro hluboké sedací vaničky Sabina). Pod montážními přípravky si můžete vybrat sanitární silikon RAVAK Professional, krycí vaničkovou lištu nebo celou univerzální montážní sadu pro dokonalé utěsnění sprchových vaniček do již zcela obloženého sprchového koutu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 136.53 KB
Prohlášení o shodě PDF 153.73 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 136.53 KB
Prohlášení o shodě PDF 153.73 KB