JIKA CUBITO asymetrické umývátko 450x250mm s otvorem, bílá Jika perla

Výrobce Jika
Kód zboží 222017040500500062
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 4 869 Kč

Naše cena: 3 652 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 450 mm
Hloubka: 250 mm
Výška: 155 mm
Barva: bílá Jika perla

- s otvorem pro baterii vpravo
- s odkládací plochou vpravo
- včetně instalační sady
- speciální povrchová úprava Jika perla

Asymetrické umývátko Cubito ideálně řeší potřeby malých koupelnových prostor. Podle potřeby uživatelů mohou být s odkládací plochou vlevo nebo vpravo. Asymetrické umývátko Cubito můžete vhodně doplnit designovým sifonem Cubito. Umyvadlo si můžete objednat se speciální povrchovou úpravou JIKA perla, díky které je údržba keramiky v čistotě nesrovnatelně snazší a vyžaduje minimální množství čisticích prostředků.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 79.52 KB
Technický list PDF 121.95 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 79.52 KB
Technický list PDF 121.95 KB