JIKA CUBITO asymetrické umývátko 450x250mm s otvorem, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 222017040500500058
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 2 182 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

JIKA CUBITO asymetrické umývátko 450x250mm s otvorem, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 450 mm
Hloubka: 250 mm
Výška: 155 mm

Barva: bílá

- s otvorem pro baterii vlevo
- s odkládací plochou vlevo
- včetně instalační sady

Asymetrické umývátko Cubito ideálně řeší potřeby malých koupelnových prostor. Podle potřeby uživatelů mohou být s odkládací plochou vlevo nebo vpravo. Asymetrické umývátko Cubito můžete vhodně doplnit designovým sifonem Cubito. Umyvadlo si můžete objednat se speciální povrchovou úpravou JIKA perla, díky které je údržba keramiky v čistotě nesrovnatelně snazší a vyžaduje minimální množství čisticích prostředků.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 79.52 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 79.52 KB