AZP BRNO AUM 07 umyvadlo 265x325mm, závěsné, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 220026607500020023
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 7 926 Kč

Naše cena: 7 133 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 265 mm
Hloubka: 325 mm
Výška: 390 mm
Přívod vody: G 1/2"
Tlak vody: 0,1-1,0 MPa
Nastavitelný čas doběhu: 0-4 s (nastavena 1s)
Průměr odpadu: 40 mm
Hmotnost: 8 kg

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- lze koupit s baterií nebo samostatně

AUM 07 je automatické nerezové umyvadlo určené svými malými rozměry pro montáž na kuchací linky, případně na stěnu při nedostatku prostoru. Umyvadlo je vybaveno výtokovým ramínkem s bezdotykovým ovládáním. Optoelektronický snímač reaguje na ruce pod výtokovým ramínkem – po vložení rukou do zóny snímání se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody. Umyvadlo dodáváme také jako samostatný plášť určený pro nástěnnou baterii. Součástí dodávky je odpad a drobný montážní materiál. Nerezové umyvadlo AUM 07 svou konstrukcí a provedením splňuje požadavky norem EU. Je určeno do potravinářských provozů, ale i tam, kde je požadováno zvýšení hygienické úrovně při maximální úspoře vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 83.40 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 83.40 KB