AZP BRNO AUM 023 umyvadlo 400x400x226mm, závěsné, kulaté, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 220026607500020040
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 7 817 Kč

Naše cena: 7 035 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 400 mm
Hloubka: 400 mm
Výška: 226 mm
Průměr odpadu: 40 mm
Hmotnost: 2,5 kg
Přívod vody: G 1/2"
Průměr otvoru: 33 mm

Materiál: nerez
Povrchová úprava: pololesk

- lze koupit s baterií nebo samostatně

AUM 023 je pevné nerezové umyvadlo, které může mimo jiné sloužit i jako odolnější a hygieničtější náhrada běžného keramického umyvadla. Umyvadlo je určeno k zavěšení na stěnu, součástí dodávky je i odpadový sifon. Vnitřní dřez umyvadla je kulatý, což zajišťuje umyvadlu nevšední design a vymyká se běžným "hranatým" umyvadlům. V základním provedení má umyvadlo otvor d = 33 mm pro stojánkovou baterii. Lze dodat i umyvadlo bez otvoru - je nutno uvést v objednávce. Umyvadlo může být doplněno o bezdotykovou umyvadlovou baterii řady AUM 3 s napájením na 12 V ze zdroje ZAC či na 6 V z tužkových baterií. Baterie může být v provedení na jednu předmíchanou vodu, na teplou a studenou vodu a nebo s termostatickým ventilem. Po konzultaci lze umyvadlo doplnit jinými automatickými bateriemi z výrobního sortimentu AZP.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.53 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.44 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 34.53 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.44 KB