AZP BRNO AUM 018.INV umyvadlo 720x260mm, invalidní, závěsné, nízké, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 220026607500020021
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 18 525 Kč

Naše cena: 16 673 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 720 mm
Hloubka: 550 mm
Výška: 260 mm
Průměr odpadu: 40 mm
Hmotnost: 10 kg

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- pro handicapované

AUM 018 je nerezové umyvadlo s madly vhodné pro sociální zařízení určené pro tělesně postižené spoluobčany. Umyvadlo je konstruováno tak, aby bylo velmi nízké a dalo se pod něj vjet s invalidním vozíkem. Vykrojený tvar umožňuje vozíčkářům snažší přístup. Součásti jsou madla na přidržení a robustní konstrukce pro zavěšení. Umyvadlo je v zadní části opatřeno navařeným nerezovým sifonem, který je tak odolný proti nechtěnému i záměrnému poškození. Umyvadlo není osazeno baterií - dle normy nesmí být pro handicapované osoby použita senzorová automatická baterie, může být osazeno vhodnou stojánkovou či jinou baterií.
Umyvadla jsou vyrobena z nerezu AISI 304. Opláštění je vyrobeno v kombinaci materiálu tl. 1,5 a 2 mm s robustními konzolami pro zachycení případného vyššího zatížení na čelní straně. Nerezové umyvadlo AUM 018 INV svou konstrukcí a provedením splňuje požadavky norem EU.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 54.36 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 420.76 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 54.36 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 420.76 KB