DURAVIT VERO umyvadlo broušené 700x470mm s přetokem, bílá/wonder gliss

Výrobce Duravit
Kód zboží 220017018500500164
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 16 553 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT VERO umyvadlo broušené 700x470mm s přetokem, bílá/wonder gliss

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 700 x 470 mm
Hmotnost: 20,9 kg

Povrchová úprava: wonder gliss
Barva: bílá

- s přetokem
- s plochou pro armaturu
- včetně upevnění
- 1 otvor pro armaturu propíchnutý
- wonder gliss - ochranná keramická vrstva, která zachovává předměty obzvlášť dlouho pěkné a čisté; s vodou, která vytváří husté kapky, odtéká rovněž špína a povlak; výsledek: méně usazenin, méně čištění - větší požitek z koupele

Design na celé čáře. Toto klasické obdélníkové Duravit Vero umyvadlo si oblíbili hlavně milovníci designu a architektury. Proto, kromě 60 cm širokého umyvadla, nyní zavádějí tři nové modely v rozměrech 50, 80 a 100 cm, jehož děrované otvory nabízejí možnost připojit jednu nebo dvě baterie. Zajímavou kombinací může být spojení s Duravit Fogo nebo s odpovídající chromovou konzolí na dvou nohách, která je výškově nastavitelná a má dekorační lištu, která slouží i jako praktický věšák na ručníky. Duravit Vero - design ve své nejčistší podobě.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 187.06 KB
Návod k použití a údržbě PDF 568.63 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 187.06 KB
Návod k použití a údržbě PDF 568.63 KB