SOLIDA sada 6x70mm na upevnění WC a bidetů, nerez

Výrobce Solida
Kód zboží 144013048500001059
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 34 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr šroubu: 6x70 mm
Hmoždinky: žlutá 10 PA

Materiál: nerez

- složení sady: 2x vrut s šestihrannou hlavou, 2x hmoždinka 10 nylon, 2x podložka pod vrut, 2x krytka hlavy vrutu, 1x sáček plastový

Konstrukce výrobků Solida je daná dlouholetým vývojem. Klade velký důraz na kvalitu výrobků. Upevňovací systémy Solida dodává na český a zahraniční trh přes 20 let. Svou dostupností, výběrem dodavatelů a šíří sortimentu nabízí vysokou míru flexibility výroby a rozsah výrobního spektra. Partnerům nabízí také zakázkovou výrobu dle požadavků. Vybrané výrobky vyrábí z pozinkovaného materiálu, nerezu A2, popř. A4.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 1.57 MB
Prohlášení o shodě PDF 947.18 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 1.57 MB
Prohlášení o shodě PDF 947.18 KB