ROTH vaničkový sifon pr.90mm, kov lux

Výrobce Roth
Kód zboží 212068272000020001
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 753 Kč

Naše cena: 602 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průměr: 90 mm
Hmotnost: 4 kg

- součástí balení je klíč pro správné dotažení vaničkového sifonu při instalaci
- jednoduché čištění shora
- snadná instalace
- vaničkový sifon s nerezovou krytkou - ideální do extra mělkých vaniček

Moderní vaničkový sifon vychází vstříc současným trendům. Vlastní odtok zůstává schován pod pevnou nerezovou krytkou, která vnáší do sprchového koutu stylový lesk. Tento sifon se tedy ideálně hodí do moderních extra mělkých vaniček. Kvalitní materiály a špičkové výrobní technologie jsou zárukou, že tento vaničkový sifon bude po dlouhá léta fungovat tak, jak má.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 99.69 KB
Technický list PDF 328.46 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 99.69 KB
Technický list PDF 328.46 KB