AZP BRNO AUM 08.TV umyvadlo 410x750mm, s termostatickým ventilem, závěsné, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 258066507504900012
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 29 548 Kč

Naše cena: 26 593 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 410 mm
Hloubka: 460 mm
Výška: 750 mm
Přívod vody: G 1/2"
Nastavitelný čas doběhu: 0-4 s (nastavena 1s)
Hmotnost: 15 kg
Tlak vody: 0,1 – 1,0 MPa
Krytí: IP 55

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- umyvadlo s termostatickým ventilem

AUM 08 je automatické nerezové umyvadlo, určené pro upevnění na stěnu. Umyvadlo je vybaveno nerezovým čelem a výtokovým ramínkem s bezdotykovým ovládáním. Optoelektronický snímač reaguje na přítomnost rukou v umyvadle – po vložení rukou do umyvadla se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po jejich vyjmutí (doba doběhu). Umyvadlo je vybaveno proti přetlačování teplé vody. Umyvadlo dodáváme také jako samostatný plášť bez baterie. Při objednávce je nutné vyjasnit jaká rozteč nástěnné baterie je pro umyvadlo uvažována. Součástí dodávky je odpad a drobný montážní materiál.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 53.91 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.47 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 53.91 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.47 KB