AZP BRNO AUP 29.B pisoár Apollo 340x560mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, bílá

Výrobce AZP
Kód zboží 258032007504950022
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 16 033 Kč

Naše cena: 12 826 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 340 mm
Výška: 560 mm
Hmotnost: 10,5 kg
Přívod vody: G 1/2“
Tlak vody: 0,2 – 0,8 MPa
Průměr odpadu: 50 mm
Doba splachování: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: z baterie 6 V (4x AA baterie)

Barva: bílá

- inteligentní splachování
- samonasávací sifon
- jednoduchá montáž bez stavebního zásahu
- ke spláchnutí stačí pouze 1 litr vody
- hygienické spláchnutí
- jedinečný úklidový mód

AUP 29 (keramika APOLLO od výrobce Cersanit) je keramický pisoár s automatickým inteligentním (IQ) splachovacím zařízením. Elektronika snímá a vyhodnocuje procesy v sifonu, na základě čehož dá pokyn ke spláchnutí. Ke spláchnutí stačí pouze jeden litr vody. Pokud dojde k přiblížení k pisoáru bez jeho následného použití, řídicí elektronika nereaguje. Tím se zabrání zbytečnému splachování při náhodném a krátkodobém vstupu (průchod kolem pisoáru apod.). Po 24 hodinách klidu pisoár automaticky spláchne. Konstrukční řešení splachovače umožňuje jednoduchou montáž, která sestává z pouhého připojení a zavěšení keramiky na stěnu. Vzhledem k uložení všech prvků v keramice je splachovač chráněn před mechanickým poškozením, a to i úmyslným. Pisoár neobsahuje žádné optické prvky a odstraňuje tedy nevýhody senzorové technologie, jako je zašpinění nebo poškození snímacích diod a jejich zhoršená citlivost na tmavé barvy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 90.35 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.08 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 90.35 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.08 KB