AZP BRNO AUP21 pisoárová splachovací sada G1/2", automatická, inteligentní

Výrobce AZP
Kód zboží 258032007504900020
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 10 164 Kč

Naše cena: 8 131 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Hmotnost: 1 kg
Přívod vody: G 1/2"
Tlak vody: 0,1-1,0 MPa
Průměr odpadu: 50 mm
Doba splachování: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12V, 50 Hz
Příkon: 6 VA

- inteligentní splachování
- samonasávací sifon
- jednoduchá montáž bez stavebního zásahu
- ke spláchnutí stačí pouze 1 litr vody
- hygienické spláchnutí
- jedinečný úklidový mód

AUP 21 automatická inteligentní (iQ) pisoárová splachovací sada se samonasávacím sifonem reaguje na změny v něm probíhající. Nereaguje na kolísající hladinu vody v sifonu ani na procházející osoby, čímž výrazně snižuje spotřebu vody. Je určena pro instalaci do pisoárů se zadním přívodem vody. iQ splachovací sada je uložena ve vnitřní části pisoáru a je tedy mimo dosah uživatele, čímž je zároveň chráněna proti poškození. Výhodou je jednoduchá montáž bez zásahu do keramiky a bez nutnosti stavebních úprav. Po 24 hodinách klidu dojde k tzv. hygienickému spláchnutí. Jedinečný úklidový mód deaktivuje pisoár pro snadné vyčištění sifonu a po 15 minutách se elektronika automaticky aktivuje do původního nastavení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o shodě JPG 84.38 KB
Technický list PDF 137.29 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 95.15 KB
Prohlášení o shodě JPG 84.38 KB
Technický list PDF 137.29 KB