AZP BRNO AUP 2 splachovač pisoárů 70x150mm, s montážní krabicí, automatický, senzorový, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 258032007504900002
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 917 Kč

Naše cena: 4 734 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 70 mm
Hloubka: 50 mm
Výška: 150 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Přívod vody: G 1/2“
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa
Doba splachování: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 V, 50 Hz
Příkon: 6 VA

MATERIÁL: nerez

- instalační skříňka
- vstupní a výstupní šroubení
- nerezový kryt se skříňkou elektroniky
- elektromagnetický ventil
- kulový ventil
- upevňovací distanční rámeček
- krycí montážní plech
- drobný montážní materiál
- senzorové ovládání

AUP 2 je automatické splachovací zařízení pisoáru, využívající pro bezdotykové ovládání optoelektronický snímač, který reaguje na vstup do zóny snímání. Při opuštění prostoru (zóny snímání) dojde ke spláchnutí pisoáru.
Snímač nereaguje na procházející osoby a je necitlivý na denní a umělé osvětlení. Po 24 hodinách klidu se pisoár automaticky spláchne. Kulovým ventilem lze nastavit průtok vody. Automatický splachovač pisoáru AUP 2 je určen pro sociální zařízení, kde je požadován uživatelský komfort a udržování hygieny při maximální úspoře vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.