AZP BRNO AUP 02 pisoár 350x620mm, s automatickým, inteligentním splachovačem, nerez

Výrobce AZP
Kód zboží 258032007504900015
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 25 918 Kč

Naše cena: 23 326 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 350 mm
Hloubka: 340 mm
Výška: 620 mm
Hmotnost: 8 kg
Přívod vody: G 1/2“
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Napájení: 12 V, 50 Hz
Příkon: 6 VA

- inteligentní splachování
- samonasávací sifon
- jednoduchá montáž bez stavebního zásahu
- ke spláchnutí stačí pouze 1 litr vody
- hygienické spláchnutí
- jedinečný úklidový mód
- antivandal provedení
- bezpečnostní provedení

AUP 02 je celonerezový pisoár moderního vzhledu s automatickým inteligentním (IQ) splachovacím zařízením, využívající pro bezdotykové ovládání automatický snímač, který reaguje na změnu vlastností vody v sifonu. Po začátku močení se aktivuje řídící elektronika, která vyhodnocuje změny vytvořeného v sifonu. Po ukončení močení dojde ke spláchnutí pisoáru. Ke spláchnutí stačí jeden litr vody. Pokud dojde pouze k přiblížení k pisoáru, řídící elektronika nereaguje. Tím se zabrání zbytečnému splachování při náhodném a krátkodobém vstupu (průchod kolem pisoáru apod.). Po 24 hodinách klidu pisoár automaticky spláchne. Vzhledem k uložení všech prvků pod pláštěm pisoáru je splachovač chráněn před mechanickým poškozením, a to i úmyslným. Pisoár neobsahuje žádné optické prvky a odstraňuje tedy nevýhody senzorové technologie, jako je zašpinění nebo poškození snímacích diod a jejich zhoršení citlivosti na tmavé barvy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 56.77 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 56.77 KB