CONCEPT VERITY DESIGN WC sedátko s poklopem, softclose, bílá Alpin

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 248074588006600004
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 089 Kč

Naše cena: 4 580 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Barva: bílá alpin

- se soft-close a quick release funkcí
- závěsy z ušlechtilé oceli
- vhodné pro závěsné WC 5671 10

VERITY DESIGN kolekce od Villeroy & Boch nabízí 6 nábytkových umyvadel, 3 umývátka, 4 klozety, závěsný bidet i pisoár. Moderní design kolekce a inovace - jako CeramicPlus povrchová úprava omezující ulpívání nečistot a vodního kamene - splní přání a požadavky pro každou koupelnu. Umyvadla jsou doplněna širokým výběrem kvalitního podumyvadlového nábytku, vysokých skříněk, bočních skříněk a zrcadel v šesti možných barevných provedeních.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 177.28 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 177.28 KB