UNIDRAIN CLASSIC LINE STRIPE 1600 rošt 1000mm, nerezová ocel

Výrobce Unidrain
Kód zboží 900218184200020047
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 1 978 Kč

Naše cena: 1 583 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka modelu: 1000 mm
Šířka: 960 mm
Hloubka: 51 mm

Materiál: nerezová ocel
Povrchová úprava: kartáčovaný

- rošt je umístěn na sníženém lůžku uvnitř rámečku, aby se zajistilo přesné osazení
- lze použít s rámečkem ClassicLine

Unidrain je dánský design světové třídy, který již získal mnohá ocenění. Design, který je nejen příjemný na pohled, ale který je stejně tak i technickým produktem oceňovaným instalatéry i architekty. Unikátní patentovaný přírubový systém působí synergicky se základními prvky stavby - podlahou a stěnou - a tento princip zahrnuje i instalaci sprchových zástěn. Podlahový žlab a sprchová zástěna se tak sjednocují při jedinečném a pevném spolupůsobení, které tu ještě nebylo.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.38 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.57 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.38 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.57 KB