UNIDRAIN HIGH LINE COLUMN 2600 rohový rošt 200/191mm, nerez ocel

Výrobce Unidrain
Kód zboží 900218184200020065
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 1 237 Kč

Naše cena: 989 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 191 mm
Podélný model: 200 mm

Materiál: nerezová ocel

- zajistí hladké zasunutí, rošt se umístí na zapuštěné ložisko uvnitř rámu
- pouze k použití s rámem ClassicLine

Unikátní podlahový odtokový systém od Unidrain se stal během uplynulých let preferovaným řešením ve stavebnictví. V současnosti existuje na celém světě řada instalací Unidrain a tím se Unidrainstal synonymem moderních podlahových žlabů, které jsou umístěny u stěn. Neustálým rozvojem, jak konstrukce tak designu, si Unidrain klade za cíl stát se nejen preferovaným systémem podlahových žlabů používaných ve stavebnictví, ale také preferovaným dodavatelem koupelen.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.46 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.54 KB
Technický list PDF 2.08 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.46 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.54 KB
Technický list PDF 2.08 MB