UNIDRAIN HIGHLINE 1950 CUSTOM podkladní deska 1200mm, nerezová ocel

Výrobce Unidrain
Kód zboží 900218184200020204
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 6 924 Kč

Naše cena: 5 539 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

SET OBSAHUJE:
- základnu
- kolejnici
- zvedací sadu
- šrouby

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka bez rámečku: 1195 mm
Délka s rámečkem: 1133 mm
Hmotnost: 2,66 kg

Materiál: nerezová ocel
Povrchová úprava: broušený

- sada musí být sestavena před montáží

Unidrain je dánský design světové třídy, který již získal mnohá ocenění. Design, který je nejen příjemný na pohled, ale který je stejně tak i technickým produktem oceňovaným instalatéry i architekty. Unikátní patentovaný přírubový systém působí synergicky se základními prvky stavby - podlahou a stěnou - a tento princip zahrnuje i instalaci sprchových zástěn. Podlahový žlab a sprchová zástěna se tak sjednocují při jedinečném a pevném spolupůsobení, které tu ještě nebylo.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 2.08 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 2.08 MB