RAVAK BRILLIANT B SET BSRV4, BSKK4-80, 90 chrom

Výrobce Ravak
Kód zboží 900224068500020415
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 15 100 Kč

Naše cena: 12 835 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

B SET obsahuje:
- masivní úchyty skel - 4 ks
- dveřní panty - 4 ks
- madlo - 2 ks
- montážní sadu

- vysoce kvalitní chromované prvky u výrobků řady Brilliant podpořené testem životnosti na 30 let
- B SET je nutné dokoupit k výrobku zvlášť

Řada sprchových koutů a dveří Brilliant vyniká svým perfekcionistickým designem. Vzešla z dílny známého designéra Kryštofa Nosála, kde byla postupně „vybroušena“ k dokonalosti jako skutečný briliant.
Propracované celokovové pochromované panty, úchyty a držáky dají vyniknout minimalistickému vzhledu sprchových koutů Brilliant. Nezaměnitelným designem se vyznačuje i ergonomické madlo z čistého kovu, v masivním provedeni. Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů - pod označením B SET.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 2.15 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB