RAVAK BASE GALAXY PRO nožičky pro lité vaničky

Výrobce Ravak
Kód zboží 900224468500810002
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 390 Kč

Naše cena: 331 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

- balení obsahuje 5 ks
- nožičky Base Pro slouží k ustavení vaničky do roviny, na již obložené podlaze koupelny
- vaničku je možné snadno podezdít a obložit nebo osadit čelním panelem s příchytkami – SET
- vaničkové nožičky Base Galaxy Pro jsou vhodné pro sprchové lité vaničky řady Galaxy Pro 10o, Galaxy Pro, Galaxy Pro Flat a Galaxy Pro Chrome

Vaničkové nožičky RAVAK jsou určeny pro akrylátové vaničky (typu LA) a pro lité vaničky. Nožičky slouží k ustavení vaničky do roviny, kterou je možné pak snadno podezdít a obložit. Pro vaničky řady Kaskada a Galaxy typu LA nabízíme univerzální nožičky Base, pro lité vaničky řady Galaxy Pro (FLAT) jsou určeny nožičky Base Galaxy Pro a pro sedací a hluboké vaničky Sabina nožičky Sabina 90 Base.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.