GROHE EUROCUBE vanová vpusť 170mm, nástěnná, bez přepínača, chrom

Výrobce Grohe
Kód zboží 900226030000020111
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 4 677 Kč

Naše cena: 2 666 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Technické parametry

Rozměr: 170 mm
Připojení: G1/2"

Barva: chrom

- montáž na stěnu
- perlátor
- vnější závit DN 15
- GROHE StarLight® chromový povrch

Opravdu čtvercový design. Pro ostrý, na míru šitý vzhled vaší koupelny si vyberte Eurocube. Design je tak chytře navržen, že jsme schopni nabídnout široký výběr baterií a představit tak skutečný čtvercový design baterií pro bidety, sprchy, umyvadla, dřezy a vany. V celé kolekci se objevují vyřezávané detaily na rukojetích, díky nimž nevypadá každý kus tak přísně a zdůrazňuje minimalismus této sbírky.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 0.00 B
Technický list PDF 183.15 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 0.00 B
Technický list PDF 183.15 KB