TECE PROFIL WG905/RG3 montážní prvek 500x1153mm, pro pisoár, se splachovacím ventilem

Výrobce TECE
Kód zboží 218058278200020001
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 979 Kč

Akční cena: 4 484 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

TECE PROFIL WG905/RG3 montážní prvek 500x1153mm, pro pisoár, se splachovacím ventilem
 
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 500 mm
Hloubka: 90 mm
Výška: 1153 mm

- pisoárový splachovací ventril s uzávěrem a stavebním krytem
- odpadní koleno DN 50 včetně ochranné zátky je výškově nastavitelné
- připojovací garnitura pro keramiky DN 50
- napouštěcí ventil s nízkou hlučnosti 17 dB(A) při tlaku 3 bary
- zvlášť nutno objednat ovládací tlačítko mechanické či elektronické a připojovací sadu pro upevnění do konstrukce z profilových trubek TECEprofil, nebo pro instalaci do sádrokartonových profilů a dřevěných konstrukcí
 
 TECEprofil je systém z profilových trubek použitelný pro výrobu lehkých stěn. Svoji hodnotu prokazuje již mnoho let. TECEprofil lze použít samostatně anebo jako součást lehkých stěn. V moderních koupelnách se toto systémové řešení uplatňuje snáze než dříve používané zděné konstrukce. Jednoduchá, rychlá a čistá montáž je hlavním důvodem.
Samonosná předstěnová instalace na zeď, rohové řešení a volně stojící stěny mohou být v koupelně postaveny rychle, pouze z několika profilových dílů. Z důvodu jeho mimořádné flexibility je TECEprofil vhodný nejen pro malé rodinné projekty, ale také nabízí neocenitelné výhody pro velké objekty, kde jsou různé druhy sanitárního zařízení. Bez ohledu na to, zda potřebujeme bezbariérovou nebo rohovou instalaci, je vždy po ruce vhodný montážní prvek.