Montážní prvek do lehkých příček pro upevnění do konstrukce z profilových trubek TECEprofil nebo pro instalaci do sádrokartonových profilů, dřevěných konstrukcí a pro instalaci do rohu nebo panelového jádra. Stavební výška 1120 mm. Včetně odsávání pachu c

Výrobce TECE
Kód zboží 218058178200020019
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 23 164 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Montážní prvek do lehkých příček pro upevnění do konstrukce z profilových trubek TECEprofil nebo pro instalaci do sádrokartonových profilů, dřevěných konstrukcí a pro instalaci do rohu nebo panelového jádra. Stavební výška 1120 mm. Včetně odsávání pachu ceramic-Air, možnost následného nastavení výšky klozetu v rozmezí 8 cm.
Pro kompletaci toalety TECElux nutno objednat horní skleněnou desku s bezdotykovým ovládáním sen-Touch a dolní skleněnou desku.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 737.04 KB
Montážní návod PDF 6.37 MB
Montážní návod PDF 1.24 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 415.92 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 737.04 KB
Montážní návod PDF 6.37 MB
Montážní návod PDF 1.24 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 415.92 KB