NICOLL ABU MAXI umyvadlo 700x500mm s odkládací plochou, plast, bílá

Výrobce ABU
Kód zboží 220055001500020000
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 719 Kč

Akční cena: 3 539 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

NICOLL ABU MAXI umyvadlo 700x500mm s odkládací plochou, plast, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 700 mm
Hloubka: 500 mm
Výška: 323 mm
Objem: cca 30 l

Materiál: plast
Barva: bílá

Komplet obsahuje přepad, vtokovou armaturu R 1, síto, zátku s řetízkem a montážní soupravu se skrytými závěsy.

Vhodné pro všechny případy použití, při nichž je zapotřebí velká a hluboká výlevka, ať už vedle pračky, ve sklepě, garáži, umývárně, v hospodářské oblasti, dílně, zahradě či jinde. Přídavná odkládací plo cha pod umyvadlem poskytuje prostor pro pracov ní prostředky. Do široké odkládací plochy může být vestavěna stojánková baterie nebo dávkovač mýdla. Neuškodí mu mráz ani vařící voda. Je odolné proti zředěným kyselinám, louhům a rozpouštědlům. Umyvadlo je zhotoveno ve spřažené konstrukci z vysoce kvalitního polypropylenu. Tato sendvičová technika zaručuje nejvyšší pružnost a pevnost. Hedvábně matný povrch se snadno čistí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 193.16 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 193.16 KB