IDEAL STANDARD CONNECT ARC WC nádrž 3/6l, spodní napouštění, bílá

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 250015537506750002
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 6 413 Kč

Naše cena: 4 810 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Splachování: 3/6 l
Šířka: 320 mm
Hloubka: 180 mm
Hmotnost: 10,3 kg

Materiál: slinutý keramický střep
Barva: bílá

- včetně pochromované armatury a upevnění
- spodní napouštění

S kolekcí Connect si můžete svou ideální koupelnu velmi snadno sami sestavit. Jednoduše si mezi umyvadly kolekce Connect vyberte svého favorita a již můžete kombinovat s jakýmkoliv řešením úložných prostor, vodovodními bateriemi, vanou, sprchovou vaničkou, klozetem, bidetem nebo doplňky ze široké nabídky této kolekce. Všechny součásti kolekce Connect se pak sloučí v jeden dokonale harmonický celek.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 329.40 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 329.40 KB