LAUFEN PRO skříňka pod umyvadlo 380x310mm s poličkou, závěsy vlevo, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 272052351500000265
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 10 335 Kč

Naše cena: 7 028 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 380 mm
Hloubka: 310 mm
Výška: 580 mm

Barva: bílá

- s 1 skleněnou poličkou
- závěsy dvířek vlevo
- pro umyvadlo 8.1195.1

Štíhlé, lehké a odvážné – produkty Laufen Pro S jsou rozšířením úspěšné řady Laufen Pro. Díky jemnému přepracování designu jsou téměř všechny produkty Laufen Pro S kompatibilní se všemi variantami řady Pro. Díky úzké siluetě a jasně patrným obloukům působí umyvadlo lehce a elegantně. Díky hluboké míse je také atraktivní z hlediska funkce. Estetika řady Laufen Pro S se jasně posouvá směrem k prémiovým designovým řadám, přičemž zůstává dostupná všem.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.59 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.59 MB