CONCEPT 300 skříňka vysoká 38x20x165cm závěsná, bílá

Výrobce Concept
Kód zboží 272052591400020021
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 7 018 Kč

Naše cena: 5 965 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 38 cm
Hloubka: 20 cm
Výška: 165 cm

Barva korpus/čelní plocha: bílá/bílá
Barva úchytky: chrom

- závěsná
- dvířka skříňky lze upravit na levé/pravé
- zpomalovací panty umožňující tiché zavírání dvířek

Koncept firemního nábytku CONCEPT 300 vychází z trendů designového ztvárnění koupelnového nábytku. Korpusy skříněk jsou nabízeny nejen v základní bílé barvě, ale i v moderních barvách oliva a wenge. Barevné provedení elegantně kontrastuje s čelními bílými plochami a účelnou úchytkou. Svým hranatým tvarem a prostornou zásuvkou s plnovýsuvem a automatickým dotahem nabízí spotřebiteli dostatek úložného prostoru. Umyvadlo nutno objednat zvlášť.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 118.48 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 118.48 KB